در بسیاری از کشورها خشکسالی یکی از مشکلات مردم است اما به تازگی مخزنی وارد بازار شده است که به این مشکل خاتمه می‌دهد.


ادامه مطلب فناوری جدید برای ذخیره سازی آب »

ریاض از طرح ۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلاری برای ساخت ۲۳۰ موزه هنر و تاریخ فرهنگی خبر داد. عربستان که به عنوان یکی از کانون‌های افراطی‌گری در دنیا شناخته می‌شود، در اقدامی غیرمنتظره می‌خواهد وجهه خود را بهبود بخشد.


ادامه مطلب بت های داعش و معابد جدید عربستان! +تصاویر »

 شاید امروز آنقدر مشغول کارهای روزمره خود بوده‌اید که فرصت مطالعه اخبار و رویدادهای دنیای فناوری را نیافته‌اید! ما در جمع‌بندی روزانه، قصد داریم مهمترین مقالات و اخبار ۲۴ ساعت اخیر را برایتان گردآوری کنیم. پس با زومیت همراه باشید.


ادامه مطلب جمع‌بندی روزانه: ساعت‌های هوشمند Ritot، مادربردهای جدید MSI و بیشتر »

پس از وقفه ای حدودا 2 ماهه و با پایان مراحل تعمیرات پالایشگاه گازی ایلام، از امروز عرضه مجدد میعانات گازی ایلام در رینگ داخلی بورس انرژی آغاز شد.


ادامه مطلب عرضه ی جدید “بورس انرژی” »

مقامات وزارت نفت که پیش از این نیز در ماجرای “صادارت برق به جای صادرات گاز” (که از اصول سیاست‌های اقتصاد مقاومتی نیز هست) به چالش با وزارت نیرو رسیدند و صادرات گاز را به صرفه‌تر دانستند، تاکنون دلیل قانع‌کننده‌ای برای عدم تحویل سوخت مناسب به نیروگاه‌ها ارائه نکرده‌اند.


ادامه مطلب بحران صنعت آب و برق وارد فاز جدید شد/ آنان که می گویند “انرژی هسته‌ای به کارمان نمی آید” کجایند؟ »

بسیاری از اختراعات بشر ناشی از نیازهایی بوده است که بشر در طول تاریخ حس کرده و یا آرزو کرده است که ای کاش وسیله‌ای بود که زندگی را آسان‌تر کند و این شروع یک ایده و نهایتا عملی کردن آن ایده می‌شد.


ادامه مطلب اختراع کلاه ایمنی نامرئی برای دوچرخه سواران »

به نظر می‌رسد تب عکس‌های سلفی با دوربین جلو، نه تنها شبکه‌های اجتماعی، بلکه تولیدکنندگان تلفن‌های هوشمند را نیز تحت تاثیر خود گرفته است. در آخرین خبرها و تصاویر لو رفته از دستگاهی که به نظر می‌رسد همان Xperia C3 است، سونی می‌خواهد با استفاده از فلاش LED در قسمت جلو و به کار بردن دوربین بهتر در این قسمت، کاربران علاقمند به تصاویر سلفی را خوشحال کند!


ادامه مطلب تلفن هوشمند جدید سونی با دوربین بهتر و فلاش LED در جلو، فاش شد »

هوشمند کنترل و پایین آورنده تب و تسکین دهنده دردهای عضلانی از سوی دو جوان گچسارانی به نام های میلاد معصومی نسب و دانیال درخشان اختراع شد.


ادامه مطلب اختراع دستگاه هوشمند کنترل تب در گچساران »

اطلاعات و تصاوير تلفن‌های همراه Xperia Z3 و Xperia Z3 Compact در اينترنت فاش شد.


ادامه مطلب تصاوير و اطلاعات دو تلفن‌همراه جديد “Xperia” فاش شد / Xperia Z4 چه قابليتی دارد؟ »

اختراعات جدید

config E1 - Line 23E 1 - L 17